300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Vaporesso Swag İncelemesi

Vaporesso elektronik sigara piyasasının şüphesiz ki devleri arasındadır. Her sene birçok farklı cihaz piyasaya sürerek kullanıcıların istekleri doğrultusunda kendilerini geliştiren bir firmadır. Vaporesso Swag da yeni bir e sigara cihazı olmasına rağmen oldukça hızlı bir şekilde popülerleşip bu sektörde yerini almıştır. Vaporesso Swag Kit 80W olup, mod özellikleri arasında sıcaklık kontrolü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra elektronik sigaranın tank kısmından likit dolumu oldukça kolay gerçekleşmektedir. Ayrıca cihaz birçok coil ile de uyumludur. Vaporesso Swag ı çekici kılan özelliklerden birisi de küçük ve portatif olmasıdır.

Vaporesso Swag Hakkında

Elektronik sigaranın üretim kalitesi oldukça iyi ve tatmin edicidir. Vaporesso Swag avuç içine sığan ve diğer mod cihazlara göre oldukça hafif olan bir elektronik sigaradır. Küçük olmasına rağmen batarya ve çekim gücü oldukça iyidir. Bu elektronik sigara OMNI board 2.0 işlemcisine sahiptir. İçeriğinde kontrolünü yapabileceğiniz watt, sıcaklık TC Mod vebypass mod ve saat ayarı gibi seçenekler bulunmaktadır.

Vaporesso Swag ın dış görünümünü incelediğimizde de birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmektedir. Vaporesso ana sitesinden yapılan açıklama doğrultusunda, Vaporesso Swag e sigaranın köşeleri farklı eritme yöntemi ile yapılmıştır. Verilen teoriye göre bu özel eritme yöntemi likit içimini olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca Vaporesso Swag atomizer ve tank ı da oldukça başarılıdır. Mod kısmına tam şekilde oturmakta ve hava geçişi atomizerin alt kısmında bulunan kanallar ile yapılmaktadır. Atomizerin bir diğer artısı ile 5 farklı coil ile uyumlu olmasıdır. Bu da elektronik sigara kullanıcılara, farklı şekillerde içim vaat etmektedir.

Vaporesso Swag’da Aroma Kalitesi

Elektronik sigaramızda hem aroma kalitesi hem de buhar kalitesi oldukça güçlüdür. Kit içeriğinde size GT2 coil GT CCELL coil yedek şeklinde gelmektedir. Vaporesso GT2 coil 0.4 ohm dir ve hem aroma iletiminde hem de buhar yoğunluğu açısından başarılı bir coildir. Aslında herhangi bir devrim niteliğinde bir ürün olmamasına rağmen e sigara kullanıcılarının isteklerini eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Vaporesso GT CCELL coil ise seramikten yapılmştır. GT CCELL coil ise daha çok aroma üzerine ağırlık vermiştir. E sigara tüketicilerine aromayı çok daha yoğun bir şekilde iletmektedir. Ayrıca tüm uyumlu coiller yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Bu sayede, bataryadan çıkan yüksek güç ile elektronik sigaranıza ısı iletilir ve buharlaşma gerçekleşir. Yani, Vaporesso Swag ile yüksek buhar performansına rahatlıkla ve güvenle ulaşabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Vaporesso coiller diğer coillere oranla daha uzun ömürlüdür.

Vaporesso Swag Güç Özelliği

Birçok elektronik sigara kullanıcısının yaptığı yorumlar doğrultusunda da Vaporesso Swag ın küçük batarya boyutuna rağmen oldukça güçlü olduğunu belirtmektedir. Bu elektronik sigara 1 adet 18650 mAh pil ile çalışmaktadır. Pil diğer e sigaralarda da olduğu üzere kit içerisinde gelmemektedir; harici satın almanı gerekir. Bu cihazda 80W a kadar rahatlıkla çıkabilirsiniz. Ek olarak, elektronik sigaranızda sıcaklık kontrol, TCR ve bypass mod bulunmaktadır.

Sıcaklık kontrol ise kendi içerisinde farklı modlara ayrılmıştır: paslanmaz çelik, nikel ve titanyum. Aralıkları ise 200-600F şeklindedir. E sigaranızda kullanabileceğiniz minimum rezistans ise 0.05 ohm dur.

Vaporesso Swag Kullanımı

Vaporesso Swag kullanım olarak oldukça rahattır. Menü seçenekleri ve mod tercihleri rahatlıkla yapabileceğiniz ekrana sahiptir. E sigaranızın menüsü kolaydır ve yönlendirmeler rahattır. Ayrıca coil değişiminde veya tankı taktığınızda cihaz otamatik olarak coil i tanır ve size hazır ayarlar sunar. Siz de böylece rahatlıkla e sigaranıza likitinizi doldurarak kullanıma başlayabilirsiniz. Hatta Vaporesso firması, elektronik sigaraya yeni başlayacaklar için bile oldukça rahat ve anlaşılır bir cihaz olduğunu belirtmektedir.

Vaporesso Swag Dış Görünümü

vaporesso swag model elektronik sigaralar

Yukarıda da bahsedildiği üzere Vaporesso Swag e sigara kit i kendi sınıfındaki elektronik sigaralara oranla oldukça hafif ve portatiftir. Boyutları oldukça küçük olduğundan cepte veya çantanızda elektronik sigaranızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Elektronik sigaranızın bir diğer artısı ise atomizer kısmında kilit bulunduğundan likit akıtma gibi problemlerle karşılaşmazsınız.

Vaporesso Swag Teknik Özellikler

  • Vaporesso Swag e sigaranızın ekranı mod un sağ tarafındadır ve ekran parlaklığını manuel olarak ayarlama şansına sahipsiniz. Ayrıca, e sigaranızı kullanırken istem dışı basılan tuşlara karşı da ekran kilidi sayesinde önlem alabilirsiniz.

  • Vaporesso Swag ın güçlü bataryası ve 80W a kadar çıkabilme özelliği sayesinde güçlü buhar bulutları çıkarabilirsiniz. Ayrıca, eğer NRG atomizer kullanırsanız daha yoğun buhar performansı da elde edebilirsiniz.

  • Vaporesso Swag atomizerinin hacmi 3.5 mldir. E sigaranıza likit dolumu ise oldukça kolaydr. Tankın kilit kısmını sağa doğru kaydırarak likitinizi doldurabilirsiniz. Bu esnada likiti hava kanalından taşırmamaya özen gösteriniz. Aksi taktirde sıçratma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

  • Vaporesso Swag kit içeriğinde drip tip i ile birlikte gönderilmektedir. Ancak eskiyen ve kaybolan drip tipleriniz için drip tip satın alabilirsiniz. E sigaranız ile uyumludur.

  • Eğer vaporesso Swag kurulumunda veya kullanımında zorluk çekiyorsanız, firma size kit içerisinde kullanım kılavuzunu da göndermektedir. Kılavuzda belirtilen şeyleri uygulayarak sorularınıza hızlıca cevap bulabilir, e sigaranızı sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz.

  • Vaporesso Swag kitinizi çalıştırmanız için 1 adet 18650 mAh gücünde pil yeterli olacaktır. Pil için e sigaranızda ayrı bir kapak oluşmuştur. Cihaz üzerinde ki +/- oklar doğrultusunda pilinizi yerleştirebilirsiniz.

  • Gün içerisinde elektronik sigaranızı yoğun bir şekilde kullanıyorsanız, size bubble cam almanızı öneririz. Böylece atomizer inizin likit hacmini arttırabilirsiniz.

  • Vaporesso Swag için kullanabileceğiniz 5 farklı coil seçeneği bulunmaktadır. Ayrca e sigara nız 0.05-5.00 ohm aralıklarında rahatlıkla çalışabilir.

  • Vaporesso Swag ınız da eğer mod ayarları ile uğraşmak istemezseniz cihaz size otamatik VW modunu sunar. Bu mod takmış olduğunuz coil in direncini otomatik algılar ve kullanmanız gereken Watt ayarını sizin yerinize yapar.

Vaporesso Swag Kit i Nereden Satın Alabilirim? Vaporesso Swag Kit Fiyatı Nedir? Vaporesso Swag Kit Orijinalliğini Nasıl Anlarım?

Vaporesso firması elektronik sigara sektöründe öncü firmalarından biridir. Bu nedenle piyasada ne yazık ki birçok sahte ürün satılmaktadır. Bu hem sağlığınızı etkiler hem de paranızın ziyan olmasına neden olur. Bu anlamda elektronik sigara veya likit alırken alışveriş yaptığınız sitenizin güvenilir olduğundan emin olunuz. Ürününüz size geldikten sonra kit içerisinde bulunan patch code ile Vaporesso firmanın ana sitesinden orijinalliğini sorgulatabilirsiniz.

Ülkemizde elektronik sigara, atomizer ler, coiller, likitler sadece websiteler üzerinden satılmaktadır. Orijinal Vaporesso Swag fiyatı ortalama 340 TL civarındadır. Vaporesso Swag e sigaranın orijinal renkleri ise siyah, mat siyah, yeşil, kırmızı, gri ve mavidir.

İyi Buharlar dileriz!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet