300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Dharma WISH

Yorum Yazabilirsiniz

75.00

Aroma İçeriği

ELMA PASTASI – EKŞİ ELMA
KARAMEL – (BUZ )

VG – % 50 / PG – % 50
SALT NICOTINE : 35 MG – 50 MG SEÇENEKLERİ

20ML / 30ML

75.00

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 0

Dharma Şirketinin Elmalı ve Ekşi elma, Karamel, Buz (mentol) İçerikli SaltLikiti Wish
Meyveler sürekli olarak hayatımızın içerisinde olan, vitamin ve mineral içerikleriyle vücudumuza faydalı olan ve lezzet olarak da son derece hoş gelen ürünler olarak gösteriliyor. Bu sebeple de pod mod gibi birçok farklı ürünün içerisinde meyvelere yer veriliyor. Podmod kullanımında cihazın içerisine düzenli olaraksalt likit konulması gerekirken bu ürünler farklı markalar tarafından üretiliyor. Dharma Wish, kullanıcıların en çok tercih ettikleri saltlikitlerden birisi olurken içerisinde farklı meyve aromaları da bulunuyor.
Dharma Wish SaltLikit
Elmayı ve elma tadını seven kişiler podmod larını kullanırken bu tadı sürekli olarak hissedecekler. Bunun için Dharma markası tarafından üretilen elma aromalı salt likit ya da ekşi elma aromalı salt likitin kullanılması gerekiyor. Bu ürünler kullanıcılara buharı her içine çektiklerinde bu tatların gelmesini sağlıyor. Bu saltlikit podmod için üretilirken diğer tatları seçmek isteyen kullanıcılar için ise diğer Dharma saltlikitleri tavsiye ediliyor. Genelde ürünler arasında karar verirken Dharma markası fiyat performans ürünleriyle öne geçiyor.
Nereden Alınıyor?
Düzenli olarak podmod kullanan kişilerin salt likit türlerini satın alabilmeleri için internet sitelerini kullanmaları gerekiyor. Bu konuda dharmavape.net yardımlarına yetişiyor. Eğer düzenli olarak bu internet sitesi kullanılırsa farklı dönemlerde yapılan kampanyalar sayesinde kolayca ekonomik bir alışveriş gerçekleşebiliyor. Böylece salt likit ve podmod kullanan kişiler sigara ihtiyaçlarını çok daha düşük bir ödemeyle karşılayabiliyorlar.

Özellikler: Dharma WISH

MG (Nikotin) Seçimi

,

ML Seçimi (Boyut)

,

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet