300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Dharma TRUST

Yorum Yazabilirsiniz

110.00

Aroma İçeriği

MUZ KREMASI – CHEESECAKE – SERT TÜTÜN -YUMUŞAK TÜTÜN

VG – % 50 / PG – % 50
SALT NICOTINE : 35 MG – 50 MG SEÇENEKLERİ

20ML – 30 ML

SKU: 11656 Etiketler , ,

110.00

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 0

Dharma Vape Salt Likiti Trust

Kek, Muz Kreması, Sert Tütün, Yumuşak Tütün İçerikli

Sigara tüketen kişiler her ne kadar bu tüketimi sevseler de sonrasında ağızlarında bıraktıkları tattan hoşlanmayabiliyorlar. Bu sebeple podmod cihazlarına geçiş yapan kişilerin salt likit ürünleri tercih etmesi çok daha doğru bir karar oluyor. Özellikle Dharma’nın Trust saltlikitinin muz kreması aromalı ürünü ağızda bıraktığı muhteşem lezzet ile biliniyor. Bu lezzete alternatif olarak Dharma markası kek aromalı ürünleri de satışa sunarken kullanıcılar bunların arasından kararlarını verebiliyorlar.

Tütün Tadından Vazgeçmeyenler İçin Salt Likitler

Sigara kullananlar elektronik sigara kullanımına geçiş yaptıklarında kullandıkları saltlikit sebebiyle ağızlarına gelen meyve tatlarından hoşlanmayabiliyorlar. Bu durumda tütün tadına alışkın oldukları için Dharma’nın farklı tütün salt likitlerine ulaşıyorlar. Dharma markası sert tütün ve yumuşak tütün gibi farklı saltlikit türlerini satışa sunuyor. Bu ürünler sayesinde kişiler tütün tadını almaya devam ederken elektronik sigara, podmod harcamalarını da kısmış oluyorlar.

Fiyatları Ne Kadar?

Düzenli olarak kullanımda her zaman saltlikit almak zorunda olan kişiler salt likit türleri arasından rahatlıkla kararlarını verebilirken bu ürünlerin fiyatları büyük değişkenlikler gösteriyor. İnternet üzerinde saltlikit türünde ürün satışı yapan çok sayıda marka olduğundan bu markaların talep ettikleri ücretlerde de ciddi değişimler meydana geliyor. Burada doğru adresten doğru markaları almak kullanıcılar için en önemli etmenleri oluşturuyor.Dharma bu konuda kullanıcılarına fiyat performans ürünlerini ulaştırmayı borç bilmektedir.

 

 

Özellikler: Dharma TRUST

MG (Nikotin) Seçimi

,

ML Seçimi (Boyut)

,

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet