300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Dharma STRIKE

Yorum Yazabilirsiniz

110.00

Aroma İçeriği

3 FARKLI TÜTÜN – KREMA – GOFRET – (BUZ )

VG – % 50 / PG – % 50
SALT NICOTINE : 35 MG – 50 MG SEÇENEKLERİ

20ML ve 30 ML

110.00

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 0

Dharma Salt Likit  Strike , Dharma  Şirketinin 3 Farklı Tütün (sert), Krema, Gofret, Buz(mentol) İçerikli

Sigaranın ağızda ve elde bıraktığı kötü izlerden kurtulmak isteyen kişiler podmod sistemleri kullanmaya başlıyor. Bu kullanım aynı zamanda onlara isterlerse farklı lezzetleri tatma imkânısunarken istedikleri takdirde tütün tadından vazgeçmemeyi de sağlıyor. Dharma markasının ürünlerini tüketmeyi düşünen kişiler 3 farklı tütünün bir arada kullanıldığı seçenekleri değerlendirebiliyor. Dharma Strike tütün aromalı ürün seçen kişiler içiminin sert ya da yumuşak olmasının verdiği müthiş keyfi yaşıyorlar.

Tütün, krema, gofret ve Buz Aromalı Salt Likit Ürünü

İnsanlara elektronik sigara ve podmod denildiğinde akla ilk olarak Dharma markasının salt likitleri geliyor. Sürekli olarak bu ürünleri kullanankişiler ise hep Dharma Saltlikitlerini tercih ediyorlar. Küçük yaşlardan itibaren krema tadını seven ve sürekli bu tadı hissetmek isteyen kişiler Dharma’nın salt likit türleri arasından kremalıyı seçerek bu tadı yakalıyor. İsterlerse gofret aromalı salt likit ile birlikte oldukça lezzetli bir tada daha ulaşmış oluyorlar.

Buz (Mentol) İçerikli Salt Likitler

Sigara tüketirken bazı kişiler mentollü ürünlere yönelim gösteriyorlar. Bu ürünlerin ağızda bıraktıkları tadı beğenen kişiler elektronik sigaraları ve pod modları  kullanırken de bu ferahlığı istiyorlar. Podmod cihazlar tarafından üretilen ürünlerde ya da Dharma firması tarafından üretilen ürünlerde rahatlıkla bu mentollü seçeneklere ulaşım gösterilebiliyor. Podmod cihazlardave Dharma ürünlerinde buz ya da mentol olarak belirtilen seçenekler ile ağızda muhteşem bir ferahlık yakalayabiliyor.

 

 

 

Özellikler: Dharma STRIKE

MG (Nikotin) Seçimi

,

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet