300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Dharma PUB

Yorum Yazabilirsiniz

110.00

Aroma İçeriği

BASKIN MUZ TADI-BUSKİVİ -KARAMEL
VANİLYA – FISTIK

VG – % 50 / PG – % 50
Salt NICOTIN  : 35 MG – 50 MG SEÇENEKLERİ

20ML – 30 ML

SKU: 68992 Etiketler ,

110.00

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 0

Dharma Şirketinin Salt Likiti Pub Baskın Muz Tadı, Bisküvi, Karamel, Vanilya Fıstık İçerikli

Dharma Pub olarak bilinen baskın meyvemsi ve hafif maddeleri içeren salt likit oldukça tercih edilen ve boğaz ağrıtmayan bir salt likit türü olarak bilinmektedir. Dharma Pub diğer saltlikitlere nazaran daha çok hoş kokular yayan bir türdür.

Dharma’nın Baskın Muz Tadı, Bisküvi, Karamel, Vanilya Fıstık İçerikli Salt Likiti Pub’ın Fiyatı Nedir?

Pod mod cihazlarının içerisinde kullanılan salt likit maddelerinin kaliteli olması ve hafif olması çok önemli olduğundan dolayı Dharma salt likitlerinin tercih edilmesi oldukça normaldir. Podmod cihazlarında kullanılan salt likit maddelerinin içeriklerinin tatlı olarak tercih edilip edilmemesi kullanıcı olan kişiye göre değişiklik göstermektedir. Ancak baskın muz tadı, bisküvi, karamel, vanilya ve fıstık içeriklerinin çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmesi tesadüf değildir. Dharma şirketi onlarca podmod cihazlara ve saltlikit çeşitlerine rağmen Türkiye’de uygun fiyatlara ürünlerini satmaya devam etmektedir.

PodMod Cihazlarda SaltLikit Seçiminin Önemi Nedir?

Pod mod ile kullanılan Dharma şirketinin ürettiği kalitede salt likit maddelerinin kullanılması cihazın kullanım ömrünü en üst düzeye çıkarması, kullanıcıya verilen zararı en düşük seviyeye düşürmesi, ciğerlere gidecek olan salt likit buharının zararını en aza indirmesi ve salt likiti; boğazı kurutmayan ve öksürük yapmayan maddelerden üretmiş olması Dharma şirketini ön plana çıkarmaktadır.

Salt likit kullanımı elektronik sigaralarda büyük önem taşımaktadır. Podmod cihazlarının kullanımı kolaylaştıran, kişilere verilen zararı en aza indiren ve cihazın ömrünün uzatılması açısından bu salt likitlerin kullanılması oldukça önemlidir.

Özellikler: Dharma PUB

MG (Nikotin) Seçimi

,

ML Seçimi (Boyut)

,

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet