300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Dharma PAIN

Yorum Yazabilirsiniz

110.00

Aroma İçeriği

LİMON – NAR -CHEESACAKE -VANİLYA

VG – % 50 / PG – % 50
SALT NICOTINE : 35 MG – 50 MG SEÇENEKLERİ

20ML / 30ML

110.00

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 0

Dharma Salt Likit Pain Limon, Nar, Cheesecake, Süt İçerikli
Günlük hayatlarında düzenli olarak sigara tüketen kişiler vücutlarına büyük bir zarar verdiklerini de biliyorlar. Ancak bunun yanında maliyet açısında da çok zorlayıcı seviyede bir harcamaları oluyor. Birçok kişi sigarayı bırakıp elektronik sigar ya da pod mod kullanımına geçince sürekli olarak paket almalarına ve yüksek seviyede harcama yapmalarına gerek olmuyor. Elektronik sigaraları aldıktan sonra düzenli olarak salt likit satın alarak kullanımlarına devam edebiliyorlar. Dharma, fiyat ve kalite olarak en iyi markalardan birisi gösterilirken birçok farklı seçeneği ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Salt Likit Çeşitleri Neler?

Türkiye’de Elektronik sigara ya da pod mod için salt likit denildiğinde Dharma gibi firmalar ilk olarak akla gelen firmalar oluyor. Bu markaların ürünleri her zaman yüksek seviyede kalite sunarken kullanıcıların çok daha rahat bir şekilde kullanmasını sağlıyor. Dharma markasının ürünlerini kullanan kişiler Dharma Pain salt likit ini de denemeden geçmemeli. Bu markanın limo, nar, cheesecake, süt aromalı salt likit ürünü en çok tercih edilen ürünlerinden biri olurken sert tütün, yumuşak tütün gibi farklı tarzda içeriğe sahip ürünler de bulunuyor.

Nasıl Kullanılıyor?

Düzenli olarak elektronik sigara ya da pod mod kullanmaya başlayacak olan kişilerin salt likitleri de sürekli olarak alması gerekiyor. Salt likitleri satın alırken salt likit ya da farklı tarzda ürünlere yönelen kişiler bunları satın aldıktan sonra elektronik sigaranın içerisine ekliyor. Eklenen salt likit hemen cihaz ile uyum sağlayarak kullanıcılar için hazır hale geliyor.

Özellikler: Dharma PAIN

MG (Nikotin) Seçimi

,

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet