300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!
- 21%

TFA Strawberry Ripe Likit Aroması

Yorum Yazabilirsiniz

27.50

SKU: 48742

27.50

(-21%)

Stokta yok

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 1

TFA Strawberry Ripe Aroma

TFA Strawberry Ripe Aroma ile gerçek aroma kalitesini ve üst düzey aroma canlılığını yaşayacaksınız!  TFA Aroma , tüm buharseverleri hitap etmek amacıyla geniş bir aroma çeşitliliğine sahiptir. Tüm bu çaba; siz değerli buhar severlerin fantastik aroma lezzetine erişebilmesi ve bir aromadan alacakları hazzı en üst seviyeye taşıma arzusu içindir.

TFA Strawberry Ripe Aroma İle E- Likit Hazırlanışı

TFA Strawberry Ripe Aromasında, muhteşem lezzetleri sizleri karşılamaktadır. Bu muhteşem lezzet ile kendi e-likitinizi oluşturun. Kullanacağınız TFA  Strawberry Ripe ile kendi e-likitlerinizi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Bunun için; uygun nbase seçimi ile aromayı karıştırmanız yeterlidir. Tavsiye edilen aroma oranı: %5 -%10 şeklindedir. Tavsiye edilen bekleme süresi ise 14  gündür. ( belirtilen 14 günlük süre ideal demlenme süresidir. Daha kısa süre zarfında kullanılması tavsiye edilmemek ile birlikte kullanılması durumunda herhangi bir istenmeyen problem yaşamazsınız.) Aromaları serin ve güneş görmeyen yerde muhafaza etmeniz tavsiye edilir. Kullanım ömrü etiket tarihinden itibaren iki (2) yıldır.

 

Ambalaj: Profesyonel Dolum
Üretici: The Flavor Apprentice
Marka: TFA Aroma ( Flavor)
Şişe Boyutu: 10 ml
Önemli Uyarı: Oral yolla tüketim yapmayınız.

TFA Strawberry Ripe Aroma Üretici Firma Hakkında

Firmanın Kısa hikayesi

The Parumer’s Starentice 2004 yılında Santa Cruz’da küçük bir dükkan olarak başladı. İnsanların atölyeler ve sınıflar aracılığıyla parfümeri ve kimya hakkında bilgi edinebilecekleri ve sayısız koku bileşenlerini deneyebilecekleri bir yerdi. Bu rahat başlangıcından beri organik olarak John Steele Company’nin ünlü doğal esansiyel yağlar, mutlaklar ve attarlar gibi premium aromatik içerikler için bilgilendirici ve güvenilir bir çevrimiçi kaynağa dönüştük.

Kaliforniya konumumuza kadar gidemeyenler için, kendi koku karışımınızı başlatmanın veya tamamlamanın harika bir yolu olan çok çeşitli Eğitim Setleri sunuyoruz.

2009’da, amacı mutfak uzmanlarına ve meraklılarına birinci sınıf gıda aroması sağlamak olan The Flavor Apprentice’i kurduk. Bugün 250’den fazla lezzetimiz var, tüketicilerimizin tariflerini denemelerini ve geliştirmelerini ve daha lezzetli, tatlı ve karmaşık hale getirmelerini sağlamaktadır..

Gıda güvenli aroma ürünlerimiz ve parfümlü ürünlerimiz arasında açık bir ayrım yaratmak için The Flavor Apprentice’i yarattık. Tüm ürünlerimiz aynı personel tarafından organize edilir ve herhangi bir lezzet ve parfüm maddesi kombinasyonu sipariş edebilirsiniz.

Amacımız, gerçekten profesyonel bileşenleri öğrenmek ve deneyimlemek için her seviyedeki parfümeri ve lezzetçinin kişisel koku ve lezzet yaratma dünyasına yolculuğunuzda size yardımcı olmaktır. Harika bilgilendirici makaleler ve eğitim için Perfumer’s Corner’ımızı ve Flavorist’s Corner’ımızı keşfedin!

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TFA Strawberry Ripe Likit Aroması
TFA Strawberry Ripe Likit Aroması

27.50

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet