300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!
- 21%

TFA Double Chocolate Likit Aroması

Yorum Yazabilirsiniz

27.50

TFA Double Chocolate Dark Aromasında,  bitter çikolatanın doyurucu  lezzetleri sizleri karşılamaktadır. Bu muhteşem çikolata lezzeti ile kendi e-likitinizi oluşturun.

SKU: 58522

27.50

(-21%)

Stokta yok

İstek listeme ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden silindi 0

TFA Double Chocolate Dark Aroma ozellikleri
TFA Double Chocolate Dark aroma, üst düzey aroma hissiyatı veren, markanın oldukça kaliteli ve lezzeti karışımlarından biridir. Elektronik sigara kullanıcılarının gözde lezzetlerinden olan bitter çikolata aromasını taşıyan fantastik ve oldukça tatlı bir lezzete sahip elektronik sigara aromasıdır.

TFA Double Chocolate Dark Aroma Özellikleri

TFA Double Chocolate Dark aroması, 10 ml likit şişesinde sunulan harika ve lezzetli bir aromadır. Ayrıca kullanımı büyük keyif veren bu aroma sayesinde oldukça lezzetli ve kaliteli e-sigara likit üretebilirsiniz.

Seçiminiz TFA Double Chocolate Dark ayrıca, basit ve pratik birkaç işlem ile birlikte evde kendi elektronik sigarınızı hazırlamanızı sağlar. Yapılacak işlemlerden ilki uygun bir nbase bulmak ve almaktır, uygun nbase temin edildikten sonra ise yapmanız gereken TFA Double Chocolate Dark ile karıştırmaktır, ardından ürününüz hazırlanmış olur.

Yeni lezzetleri merak eden kullanıcılar TFA Double Chocolate Dark aroma ile diğer aromaları karıştırabilir ya da sade kullanıma devam edebilir. Likit demleme için önerilen süre ise yaklaşık iki haftadır. Demleme esnasında ise hazırladığınız karışımı periyodlarla çalkalamalısınız, bu işlem ürünün homojenliğini arttırarak daha lezzetli bir hal almasını sağlayacaktır.

TFA Double Chocolate Dark için önerilen aroma oranı: %5-%10

Ambalaj: Profesyonel Dolum

Üretici: The Flavor Apprentice

Marka: TFA Aroma (Flavor)

Aroma Şişe Boyutu: 10 ml

Lezzet İçeriği: Bitter Çikolata

Lezzet Adı: Double Chocolate Dark 10 ml aroma

TFA Double Chocolate Dark Üretici Firma Hakkında;

The Parumer’s Starentice, 2004 yılında Kaliforniya’da ilçe olan Santra Cruz’da küçük bir dükkan olarak hayatına başlamış, insanların mevcut atölyeler sayesinde parfümeri hakkında bilgi edinecekleri ve sonsuz koku karışımının bulunduğu bir yerdi. Bu sayede ufak dükkan kısa sürede bilgilendirici ve güvenilir bir merkeze dönüşmüştü.

2009 yılına gelindiğinde ise mutfakla ilgilenenlere en iyi kalite gıda aroması sağlamak adına The Flavor Apprentice kuruldu. Parfüm içeren ürünler ile gıda güvenli ürünler arasında bir ayrım yaratmak için kurulan firma, Kaliforniya’ya ulaşım sağlayamayanlar için çeşitli eğitim programları sunmakta. Ayrıca, profesyonel bileşenleri öğretmek ve deneyimlemeniz adına her türden parümü ve lezzeti tanıtmayı hedeflemekte. Lezzetli tariflerin bir araya geldiği firmanın günümüzde 250’den fazla lezzeti bulunmakta.

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 Üzerinden 5
0
0
0
0
0
Yorum Yapın

Ürün İncelemesi Yok

İlk yorumlayan siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TFA Double Chocolate Likit Aroması
TFA Double Chocolate Likit Aroması

27.50

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet