300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Juul Elektronik Sigara İstanbul’da

Juul Elektronik Sigara İstanbul, elektronik sigaralara estetik bir tasarım ve modern bir teknoloji getiren , yeni nesil sigaralar üretiyor. Üstelik sigara etkilerini barındırmayan ve sağlığa zararı olmayan türde üretim yapılıyor.

Juul, vaping cihazı olarak tanımlanır. İçerisindeki batarya ile nikotin likitini ısıtarak, buhar üretir. Duman yerine buhar ile içim keyfine çeşitli aromaların katılması, elektronik sigaraların tercih edilmesini sağlıyor.

Juul Türkiye satış sistemiyle, yeni başlayanlar için setler veya nikotin tuzuyla harmanlanan şahane içerikler bulunuyor.

Juul Nedir, Nasıl Kullanılır?

Juul elektronik sigara, yakma usulünde değil ısıtma usulünde çalışır. İçim buhar vasıtasıyla, ısıtılarak buhara dönüştürülen nikotin tuzuyla sağlanır. Tütün içerisinde bulunan nikotin, alkaloiddir ve aerosol çıkarır.

Juul, ince ve zarif tasarımıyla yeni nesil sigara formundadır. Dış kısım alüminyumdan yapılmıştır. Global piyasalarda geniş bir hacme sahip olan Juul, sigarayı bırakmak isteyen kişilerin tercih ettiği en popüler markalardan biridir.

Kolay kullanılabilir formuyla hızlı ısınır ve istenildiği anda içim keyfini sunar. İnce tasarımıyla oldukça pratiktir. Çantada, cepte rahatlıkla taşınabilir. Kartuş modülünde dizayn edilen Juul e-sigaralar, hafif içim keyfiyle konfor sağlar. Solunum yollarını rahatsız etmeyen ve zararsız içerikleriyle, bağımlılık önlemede oldukça etkili bir çözümdür.

Juul Kartuş Nedir?

Nikotin severler için muazzam sunum yapan Juul, sıvı kartuşu ile istenilen oranda nikotin içimi sağlıyor. Daha yoğun nikotin isteyenler için hazırlanan Juul kapsül, elektronik sigara ile karıştırılarak, istenilen tat ve kıvamı sağlar.

Yeni başlayanlar için özellikle nikotin oranının iyi ayarlanması önemlidir. Bağımlılığın azaltılması için zamanla nikotin oranı azaltılabilir veya nikotinsiz içim keyfi tercih edilebilir. Nikotin tuzuna benzoik asit türü bazı bileşenler eklenerek, nikotin sıvısı hazırlanır. Bu da doğrudan içim keyfinin hangi oranda, hangi yoğunluk ve aromayı vereceğiyle alakalıdır.

Elektronik sigara tercih edenler için ideal nikotin takviyesi olan Juul E-sigara kartuşları, damak tadına göre özgün karışımlar sunar. Laboratuvar ortamında ve yüksek steril koşullarında imal edilen Jull ürünleri ve nikotin sıvıları, kullanıcılara en ideal içim keyfini sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Elektronik sigara sıvılarına eklenen özel aromalar, likit içeriklerine bileşen ilaveleriyle elde ediliyor. Aromalar, muhteşem tatların alınması etkisinin yanı sıra hoş kokuların sunulmasında da oldukça etkilidir. Sigaraların yakılarak dumana dönüşmesi yoluyla, pek çok kimyasal oluşur. Ancak elektronik sigaralarda ısıtma yöntemi kullanıldığı için hem zararlı kimyasallar önlenmiş olur hem de hoş kokular, ortama softluk katar.

Jull Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

Juul sigaraların diğer elektronik sigaralarda farkı, pod tasarımda imal edilmesidir. Şık, zarif ve estetik görünümleri, Juul’un tercih edilmesini sağlıyor. Hem el ergonomisi açısında zarafet sağlayan hem de kolay taşınabilir formda konfor sağlayan yapısıyla, oldukça pratiktir.

Pod içerisine elenen sıvı kapsüller ile kolay kullanım özelliği sunar. Dilediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilir, sıvı eklemeye, pompa veya benzer şişe gibi gereçler kullanmaya gerek yoktur. Hazır ve pratik şekilde tasarlanan sıvı kapsülleri takılarak, içim keyfi kesintisiz olarak sürdürülebilir.

Poda eklenen sıvı kapsüller, mekanik sistem aracılığı ile ısıtılır ve buhara dönüştürülür. Jull elektronik sigaralarda kullanılan ısıtma maddesi, coildir. Jull kullanımlarında, her içim için yeni sıvı kapsülü takılır. Bu da, her seferinde taze lezzet ve daha yoğun aroma hissetmenizi sağlar. İçim keyfine kalite katan bir formda dizayn edilmiştir.

Usb bağlantısıyla kolay şekilde şarj edilebilen Juul elektronik sigarlar, konforlu ve ergonomiktir.

Juul Pod Çeşitleri Nelerdir?

Juul elektronik sigara, pod cihaz olarak satışa sunuluyor. Elektronik cihaz formundaki tasarım, Usb şarj cihazı ile birlikte sunuluyor. Şık ve estetik tasarımıyla dizayn edilen Juul elektronik sigara, yeni başlayan paketiyle tam donanımlı olarak sunuluyor.

İçim keyfini eksiksiz elde etmek isteyenler için pod cihazı, usb şarj aletiyle sunuluyor. Paket içeriğinde ayrıca; 4 adet Juul pods bulunuyor. %1,7 nikotin oranıyla hazırlanan elektronik sigara kartuşları; mango, Royal Creme, Golden Tobacco ve Glacier Mint çeşitleriyle aromatik şekilde sunuluyor.

Jull Pod Mod paketi ile likit kartuşlar farklı çeşitleriyle satışa sunuluyor. Juul Royal Creme podları, Juul Mango Nektar podları 4’lü pod içerikleriyle sunuluyor.

Juul Glacier Mint Pods ve Juul Apple Orchard Pods çeşitleri piyasanın en beğenilen aromalarından olup, 4’lü pods paketleriyle satışa sunuluyor.

Her bir Juul pod ortalama 0.7 likit içeriğinde dizayn edilmiştir. Aromaya göre farklı lezzet içerikleriyle hazırlanan Juul podları, 20 mg nikotin bazında tasarlanmıştır. Ancak seçilen poda ve aromaya göre nikotin oranları farklılık göstermektedir.

Juul Pod Nasıl Seçilir?

Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için farklı aromalar ile çeşitlendirilmiş Juul paketleri önerilir. Juul pod mod paketi veya UK serisi olarak bilinen başlangıç seti, oldukça idealdir. Hem elektronik sigara kullanımına alışmak hem de farklı aromaları tatmak için tercih edilebilir.

Juul pod UK paketi içerisinde farklı tatlar sunuluyor. Nikotin tercihiniz ve aroma tercihlerinize göre başlangıç serisinden seçim yapabilir, sonraki içimlerinizde belirlediğiniz tatlara göre pod seçimleri yapabilirsiniz.

Juul Alphine Berry Pods, böğürtlen aroması ve tropikal dağ meyveleri harmanıyla eşsiz bir içim keyfi sunar. Farklı tatları deneyebilir, pod kartuşlarıyla pratik içim keyfinize özel aromaları keşfedebilirsiniz.

Hareket halindeyken bile kolay ve rahat şekilde değiştirilebilir sıvı kartuşları, kolay şarj modülü ile Juul elektronik sigara, içim keyfinize özel sunumlar yapar.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet