300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Fumetti Premium Nbase ile Kendi Likitini Yap

Fumetti Premium Nbase: Elektronik sigara içmek bir keyif, aromasını içeriğini hazırlamak ayrı bir keyiftir. Elektronik sigara, içeriğinde aromatik tatlar ve çeşitli bileşenler barındıran likit ile kullanılır.

E-sigara likitler, farklı özellikler, aromalar ve nikotin bazlarına göre hazırlanır. Ancak kendi karışımını yapmak isteyenler, istediği oranlarda nikotin eklemek veya farklı aromaları birleştirmek isteyenler için Nbase ürünü sunuluyor.

Fumetti Nbase Nedir?

Fumetti markasının imal ettiği Nbase, elektronik sigara likiti yapmak için kullanılır. Nikotin bazlı veya nikotinsiz olarak imal edilen bazlar, tamamen steril koşullarda ve bir nevi laboratuvar ortamında hazırlanmaktadır.

Fumetti Nbase, dünyanın en iyi markalarının çeşitli bileşenleriyle imal ediliyor. Bunlar arasında gliserin, glikol ve nikotin bulunuyor.

Fumetti marka bazlarda;

 • US Glycerin
 • Merck Nicotin
 • DOW Chemicals

Markalarının en saf ve en nitelikli ürünleri kullanılarak üretim yapılıyor. Amerikan firması olan US Glycerin, en saf gliserin markası olarak tüm dünyada bilinen bir firmadır.

Yüksek hijyen koşullarında ve teknolojik cihazlarla üretim yapılmaktadır.

Fumetti Nbase içeriğinde bitkisel gliserin kullanılmakta ve sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır. Merck Nikotin firması ise Alman menşeili olan ve global standartlarda en iyi markalar arasında yer alan nikotin üreticisidir.

Fumetti Nbase içeriklerinde kullanılan nikotin, Merck güvencesi ile en nitelikli versiyonda kullanılmaktadır.

DOW Chemicals şirketi, Amerikan menşeili uluslararası markalardan biridir. Firma, mono propilen glikol imalatı ile Nbase ürünlerine katkı sağlamaktadır.

Bileşenlerin tamamı solumaya uygun nitelikte olup, sağlığa zararı olmayan ve çeşitli kuruluşlarca onaylanmış maddelerdir.

Gliserin, glikol ve nikotinden imal edilen Fumetti baz ürünleri, USP Pharma Grade niteliğindedir.

Fumetti Nbase Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigara likiti hazırlamak için gerekli aparatların bulundurulması gereklidir. Fumetti Nbase ürünleri, 25 ml boyutlarında karıştırma boşluğu bulunan özel şişeleriyle satışa sunulur.

Farklı gramajlarda satışa sunulan ürünler, istenilen aroma ve bileşenlerin eklenmesi için ideal bir form sunar.

Fumetti Nbase şişeleri, rahat ve konforlu dolum için ince uçlu özel şişelerde sunuluyor. Böylelikle atomizerlere kolay dolum yapılabilir.

Elektronik sigaralar için baz sıvısı olarak imal edilen ürünler, diğer karışımlarla da kullanıldığında solumaya uygundur.

Fumetti Nbase Çeşitleri Nelerdir?

Farklı boyutlarda üretilen Nbase ürünleri, tadımlık veya doyumluk niteliğindedir. Likitini kendi hazırlamak isteyenler için farklı gramajlarda hazırlanan ürünler, sürekli kullanalar için litrelik boyutlarda sunulur. Her bir base ürününde, nikotin oranları farklı oranlarda kullanılır. Tamamen nikotinsiz baz sıvısı bulunmakla birlikte, farklı içim zevklerine göre nikotin oranlarıyla alternatif içimler sunulur.

Fumetti Nbase çeşitleri şu şekildedir;

 • Fumetti Premium Nbase 0mg – 100ml
 • Fumetti Premium Nbase 3mg – 100ml
 • Fumetti Premium Nbase 6mg – 100ml
 • Fumetti Premium Nbase 12mg – 100ml
 • Fumetti Premium Nbase 18mg – 100ml
 • Fumetti Premium Nbase 24mg – 100ml
 • Fumetti Premium Nbase 36.mg – 100ml
 • Fumetti ProCloud Nbase 100ML
 • Fumetti Premium Nbase 1 Litre
 • Fumetti Premium Nbase 5 Litre

Nikotin değerleri 0 mg ile 36 mg arasında değişmektedir.

Fumetti Premium Nbase Özellikleri

Premium etkeni, Nbase ürünün en iyi nitelikte imal edildiğini belirtir. İçimin en kaliteli biçimde sağlanması için uluslararası standartlar kullanılır. Premium üretimler, çeşitli kurumlardan alınan belgeler ile yapılır. Sağlık koşulları ve steril koşullarda titizlikle hazırlanan Nbase ürünleri, Türkiye’de de legal olarak ve çeşitli belgeler ile imal ediliyor.

Dünyanın en iyi markaları ve en iyi içerikleriyle üretilen Fumetti Premium Nbase ürünleri, global standartlarda ve kalite sertifikalarıyla üretilmektedir. Likit hazırlarken doğru oranda kullanılmalı ve aromaya göre seçim yapılmalıdır.

Elektronik Sigara Likiti Nasıl Hazırlanır?

Çeşitli bileşenler kullanılarak, özel dolum şişelerinde hazırlanan likitlerde, oran en önemli unsurdur. Aromanın ne kadar ekleneceği, bazın ne kadar ilave edileceği gibi faktörlere bağlı olarak e-sigara likiti hazırlanabilir. Likitte kullanılacak nikotin oranı da, içim keyfini doğrudan belirleyen ögeler arasında yer alır.

E-sigara likiti hazırlamak için kullanılan bileşenler şu şekilde tanımlanabilir;

 • Nikotin Seyreltisi

Özellikle yeni başlayanlar için nikotin kullanılması önerilir. Likit için seyreltilmiş nikotin, likitin tadını belirleyen unsurlar arasındadır. Dolayısıyla nikotin oranı ve ne kadar kullanılacağı iyi analiz edilmelidir. VG seyreltili nikotinler daha ideal likti hazırlamaya olanak sunar. Genellikle 25 mg/ ml nikotin kullanmak, iyi bir likit hazırlamak için idealdir.

 • PG- VG Faktörü

PG- propilen glikol ve VG- bitkisel gliserin olarak bilinmektedir. Elektronik sigara likitlerinde seyreltici bileşen olarak kullanılırlar. Baz olarak PG ve VG yoğunlukla kullanılır. Nikotin ve aromalarda yüksek yoğunluk oranı bulunduğu için, yoğunluğu ideal lezzette sunmak için karışımın büyük kısmı Pg veya VG ile hazırlanır.

 • Aroma

Aromalar genellikle PG kullanılarak seyrelti edilir. PG ve VG bileşenleri, likitlere farklı tat kazandırırlar. İçim keyfi, buharın yoğunluk ve aroma hissettirme oranları, her iki bazda da farklıdır. Genellikle her iki baz kullanılarak karışım yapılmaktadır. Fakat aromaların daha nitelikli alınması için PG kullanılması önerilir.

VG bileşenleri, aromaların yapısını bir miktar değiştirmektedir. PG ise aromanın karakteristik özelliğini koruyarak, daha ideal şekilde yansıtır.

Organik bir bileşen olan PG, aynı zamanda kimyasaldır. Gıda sektöründe veya kişisel bakım ürünlerinde de kullanılır.

Çok sık rastlanmasa da alerjen yapıya sahip olanlarda, uzun süreli kullanımlarda alerji oluşturabilmektedir. İçi esnasında boğaz yakma oranına göre, likit bazı ve bileşenlerinizi belirleyebilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet