300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Elektronik Sigara Antalya Satış Noktaları

Elektronik sigara gün geçtikçe popülerlik kazanmakta ve tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır.

Özellikle sigaranın zararları ve ölümcül etkisinin kanıtlanmasıyla bireyler sigarayı bırakmak için farklı metotlar aramaktadır. E sigara kullanımı ise bu metotlar içerisinde en etkili olanlarından birisidir.

Sigara içerisinde yüzlerce kanserojen madde olduğu deneylerce kanıtlanmıştır. Elektronik sigaranın amacı bu zararlı maddelerden sizi arındırmaktır.

Bireyin sigaraya bağımlı olmasının tek sebebi içerdiği nikotindir. Ancak nikotinle beraber diğer kanserojen içerikleri de almaktadırlar.

Elektronik sigarada ise sadece nikotin bulunmaktadır. Bu anlamda kullanıcılarına daha sağlıklı yaşam sunmaktadır.

Ne var ki, ülkemizde elektronik sigara üzerine herhangi bir kanun çıkarılmamıştır. Bireylerin elektronik sigara kullanımı yasal; ancak e sigara satışı üzerinde herhangi bir kanun yoktur.

Bu sebeple, ülkemizin herhangi bir yerinde elektronik sigara mağazası veya “vape shop” bulamazsınız. Bu tarz satışlar genellikle esnaflar tarafından ya tercih edilmemektedir ya da el altından gerçekleşmektedir.

Avrupa veya Amerika’da marketlerde veya benzinliklerde bile elektronik sigara çeşitlerini ve e sigara likitlerini bulabilirsiniz.

Hatta sadece elektronik sigara ve likit üzerine “vape house” veya elektronik sigara mağazaları dahi bulunmaktadır.

Henüz ülkemizde bu tarz yerler bulunmamaktadır. Ancak, açık bir şekilde satılmayan bu ürünlerin Antalya elektronik sigara bulabileceğiniz yerleri ve semtleri bu yazımızın devamında anlatacağız.

Antalya Elektronik Sigara Satış yerleri Neresidir?

İlk olarak, merkeze indiğinizde mağazalarda ve vitrinlerde elektronik sigara göremezsiniz. Bu cihazların satışını gerçekleştiren esnaflar yasal düzenlemeler nedeniyle ürünlerini raflara koyamazlar.

Elektronik sigara Antalya Konyaaltı

semtinde bulunan pasajların bazılarında satışı gerçekleşmektedir. Genellikle elektronik sigara çeşitleri elektronik ürünler satan mağazalarda bulunmaktadır.

Bu mağazalarda bulunan e sigara ürünler ise genellikle 7-8 sene öncesine ait olabilmektedir. Yani, cihazlar güncellenmemiş eski tip olabilmektedir.

Ayrıca, bu cihazlara uyumlu yedek parçalardan atomizer veya coil gibi parçaları sonrasında bulmanız çok zor, neredeyse imkansız olmaktadır.

Elektronik sigara Antalya Konyaaltı pasaj veya elektronik cihaz satan esnaflardan bulabilirsiniz. Fakat bu satışı gerçekleştiren esnafın uzmanlık alanı elektronik sigara olmadığı için herhangi bir sorunuzda sizi aydınlatacak donanıma sahip değildirler.

Bu da e sigara kullanıcısı için bir handikap olmaktadır.

Elektronik sigara Antalya Muratpaşa

semtinde de kimi esnaflarca satılmaktadır. Özellikle han veya pasaj içerisinde bulunan kimi mağazalarda cihaz satışı gerçekleşmektedir.

Özellikle pil satışlarının olduğu mağazalara girerek satışın gerçekleştiği yerleri sorabilirsiniz.

Elektronik Sigara Antalya Muratpaşa

semtinde de dilediğiniz marka ve model e sigarayı bulmanız pek mümkün olmayabilir. Bir diğer handikap ise özellikle elektronik sigara kullanımında yeniyseniz sahte ve taklit ürünleri ayıramayabilirsiniz.

Yani, siz farkında olmadan orijinal olmayan cihazı alabilirsiniz. Bu da hem cihazın verimsiz olmasına hem kullanımı tehlikeli olmasına neden olabilir.

Bu sebeple satın alacağınız yerin güvenilir olmasına dikkat ediniz.

Son olarak, elektronik sigara Antalya Kepez semtinde de kimi elektronik cihaz satan mağazalarda zaman zaman e sigara satışı gerçekleşebilmektedir.

Ancak bu tarz satışlar el atından gerçekleştiği için kimi zaman bulması kolay olmamaktadır. Bu nedenle birey hem zaman kaybı yaşamakta hem de oldukça yorucu bir alışveriş sürecine girmektedir.

Bir diğer dezavantaj ise, yeni çıkan modelleri bu tarz yerlerde bulmanız mümkün olmadığı gibi klon cihaz da alma riskiniz yüksektir.

Ayrıca, bu tarz yerler merkeze veya başka semtlere oldukça uzak olduğu için birey için ayrı yorucu bir süreç oluşur.

Ülkemizde yasal düzenlemeler gelene kadar maalesef aradığımız markanın aradığınız modelini mağazalarda rahatça bulamayacağız.

üç adet elektronik sigara masada duruyor bir tane elektronik sigara atomizeri var

Elektronik sigara Antalya üzerinden sipariş verebileceğiniz en hızlı ve güvenilir yöntem ise online elektronik sigara mağazalarından sipariş vermenizdir.

Bu süreçte, dolandırıcı elektronik sigara sitelerine karşı dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak sitenin temasının ve görünümünün kalitesine göz gezdiriniz.

Daha sonra, o siteden ilk defa alışveriş yapacaksanız canlı chat desteğinin var olup olmadığına bakınız; hatta canlı chate birkaç cümle yazarak aktif olup olmadığını kontrol ediniz.

En son olarak da, sitenin mail adresini isteyiniz. Bu üç aşama ile çok daha güvenilir alışveriş yaparsınız.

Online alışveriş yapmanın bir diğer avantajı ise dilediğiniz modeli ve markayı site içerisinde araştırabilirsiniz.

Yani Antalya elektronik sigara pasajlarında arayıp harcayacağınız zamandansa online bir şekilde size hitap eden ürünü bulabilir ve o ürünle alakalı bilgileri siteden hızlıca edinebilirsiniz, hatta merak ettiklerinizi canlı chat ekibine sorabilirsiniz.

Ek olarak, vereceğiniz sipariş kapınıza kadar gelecektir. Siparişinize ait kargo numarası ise size iletilerek, ürününüzün nerede olduğu anlık takip edebilirsiniz.

Elektronik Sigara Likit Antalya Nerede Bulabilirim?

Yukarıda, Antalya elektronik sigara satılan yerler hakkında bilgiler verdik. Aynı şekilde, Antalya elektronik sigara likit arayışınız için bu tarz yerlere sorabilirsiniz.

Ek olarak, kimi tobacco shoplarda vitrinde likit olmasa dahi el altından satış gerçekleşmektedir. Fakat, bu tarz yerlerde premium likit ve markası bilinen e likit bulmanız imkansızdır.

Elektronik sigara likit Antalya satışı gerçekleşen yerlerde genellikle yerel üretim ve markalaşmamış likitler bulunabilmektedir.

Bu durum ise oldukça sakıncalıdır. Merdiven altı üretim diye geçen bu likitlerin içeriği belli değildir. Bu tarz likitler hem elektronik sigaranıza ve atomizerinize büyük zararlar vereceği gibi hem de sağlığınıza büyük tehditler oluşturabilir.

Özellikle, elektronik sigara likit Antalya veya başka şehirden almanız durumunda bu tarz can sıkıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Daha kaliteli ve güvenilir alışveriş için ülkemizde şu an en iyi seçenek online elektronik sigara mağazalarıdır.

Güvenilir e sigara sitesi ile birçok likit markasını görebilir, içeriklerini öğrenebilir hatta likitin barındırdığı aromalara kadar seçebilirsiniz.

Böylece, damak tadınıza uygun likiti seçebilirsiniz ve içeriklerini kontrol edebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün kargo numarasını da alarak takip edebilirsiniz ve adresinizden teslim alabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet