300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Elektronik Sigara Ankara Satış Noktaları

Ankara elektronik sigara satış noktalarını belirtip ve e-sigara alışverişinin nasıl güvenli bir şekilde yapılabilir sorusunun cevabını bu yazımızda cevaplayacağız.

Elektronik sigara piyasası gün geçtikçe büyümesine rağmen ülkemizde heniz e sigara mağazaları bulunmamaktadır.

Avrupa’da ve Amerika’da başta olmak üzere birçok ülkede elektronik sigaralar marketlerde ve benzinliklerde satılmaktadır.

Hatta “Vape House” veya “Elektronik Sigara Mağazaları” şeklinde sadece e sigara üzerine birçok market bulunmaktadır.

Ülkemizde elektronik sigara kullanımı yasal ancak satışı henüz daha yasallaşmamıştır. Bu sebeple, kullanıcılar bulundukları şehirde elektronik sigara satın alacakları zaman oldukça zorlanmaktadırlar.

Ankara, en büyük şehirlerden biri olmasına rağmen elektronik sigara satan yerler oldukça sınırlıdır, yok denecek kadar azdır.

Ankara Elektronik Sigara Satan Yerler

Diğer büyük şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da kimi pasajlarda elektronik sigaralar satılmaktadır. Elektronik sigara Ankara Amerikan Pasaj içerisinde kimi elektronik mağazalarda bulunmaktadır.

Ancak, bu cihazlar yasal olmadığı için raflarda yer almamaktadır. Bu da, bireyleri araştırmaları boyunca oldukça yormaktadır.

Elektronik sigara Ankara Amerikan Pasaj’ında birkaç mağazada bulunmaktadır. Ne var ki, aradığınız modeli bulmanız pek mümkün olmayabilir, çünkü satılan cihazlar genellikle 7-8 sene öncesine ait olmaktadır.

Bu sebepten dolayı kullanıcılar daha sonra satın almış oldukları elektronik sigaranın yedek parçalarını bulmakta sorun yaşayabilirler.

Genellikle, bu tarz pasajlarda bulunan cihazların üretimi orijinal markalar tarafından durdurulmuş olup, üst modelleri piyasada bulunmaktadır.

Bir diğer satış noktası ise elektronik sigara Ankara Kızılay semtidir. Kızılay’da büyüklü küçüklü yüzlerce pasaj bulunmaktadır.

Genellikle elektronik cihaz veya pil satan pasajların bazılarında elektronik sigara satışı da gerçekleşmektedir.

Ancak, yukarıda da belirtildiği üzere bu pasajlarda vitrinde herhangi bir elektronik sigara markası göremezsiniz.

Özellikle girip sormanız, araştırmanız gerekmektedir. Elektronik sigara Kızılar Ankara adres vermek pek de mümkün olmuyor.

Bu tarz satışlar genellikle al atından gerçekleşmektedir. Bu da bireyi bir hayli yormaktadır.

Elektronik sigara Ankara Gimat içerisinde bulunan bazı elektronik cihaz satışı yapan pasajlarda da e-sigara satışları gerçekleşmektedir.

Ancak, bu pasajlardaki esnaflarda konu üzerine pek de uzman olmadıkları için kimi zaman orijinal değil, sahte cihazları satabilmektedir.

Orijinal olmayan elektronik sigara kullanımı ise son derece tehlikeli ve sağlıksızdır. Bu tarz cihazlarda, orijinallerinde bulunan “akıllı çip” bulunmaz ve set up seçenekleri kullanıcısına güven vermez.

Elektronik sigara Ankara nerede satılır?” sorusuna cevabımız Gimat, Kızılay veya Amerikan pasajıdır. Ne var ki, yukarıda da belirttiğimiz üzere bu tarz yerlerde satılan cihazların klon olma ihtimalleri oldukça yüksektir.

Ülkemizde, e-sigara satışları daha çok online alışveriş sitelerinde gerçekleşmektedir.

 

Elektronik sigara alırken alışveriş yaptığınız online mağazanın güvenilirliğinden emin olmanız gerekir. Ne yazık ki, kimi sayfalar dolandırıcı olmakta veya bireylere bozuk/kırık ürünler göndermektedir.

Bu nedenle, alışveriş yaptığınız sitenin görünüşünden tutun canlı chat desteğine kadar var olan etkenlerin kaliteli olmasına dikkat ediniz.

Ayrıca, sitenin e-mail ile destek hattı olması ise ayrı bir unsurdur. Ne yazık ki, kimi siteler, piyasada bulunan rekabetsizlikten dolayı müşterilerine yanlış ürünler gönderip onları mağdur edebiliyorlar.

Elektronik Sigara Likit Ankara

Elektronik sigara likit satışları yukarıda da bahsettiğimiz üzere Kızılay, Gimat veya Amerikan Pasajı’nda bulabilirsiniz.

Ancak elektronik sigarada olduğu üzere Ankara’da veya başka şehirlerde e-likit bulmanız pek kolay olmayacaktır. Herhangi bir mağazanın veya pasajın girişinde veya vitrininde bulamazsınız.

Ayrıca, bu tarz yerlerden likit alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar vardır. Örneğin, aldığınız likitin son tüketim tarihinin geçmemiş olması gerekir.

Ayrıca, likitlerin orijinal olduğundan emin olunuz çünkü bu tarz yerlerde genellikle merdiven altı likit üretimi, ne yazık ki gerçekleşmektedir. Bu da tüketicinin sağlığını tehdit etmektedir.

Ankara elektronik sigara ve elektronik sigara likit satışı konusunda, pazarı ne yazık ki pek geniş değildir. Bu tarz cihazlar ve e-likitler genellikle online mağazalardan yani web sitelerden sipariş verilmektedir.

Online alışveriş yapmak hem zaman açısından hem de fazla efor harcamadan satın almanızı sağlar. Ayrıca, dilediğiniz elektronik sigara veya e likit çeşidini çok daha rahat bulabilirsiniz.

Burada altını çizmek gerekir ki, kimi elektronik sigara siteleri sektörel boşluktan yararlanarak kullanıcılarına bozuk veya orijinal olmayan klon ürünler göndermektedir.

Bu nedenle, tüketiciyi mağdur etmektedirler. Online elektronik sigara ve ürünleri alırken, alışveriş yaptığınız sitenin güvenilir olduğundan emin olunuz.

Sitenin görünümünden tutun canlı chat desteğine kadar kullanıcısını güvende hissettirecek özellikleri bulunmasına dikkat ediniz.

Ek olarak, sitenin e-mail adresinin olup olmadığını kontrol ediniz. Böylece, vermiş olduğunuz siparişiniz kısa zaman içerisinde e sigara ve e likit çeşitleriniz kapıda ödeme ile adresinize kadar teslim edilir.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet