300 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargonuz Ücretsiz!

Cosmic Fog İncelemesi

Cosmic Fog likit tüm dünyada popüler olan ve birçok kullanıcı tarafından sevilerek tüketilen Premium likittir. Üretilmeye başladığından beri e sigara tüketicilerinin isteklerine kulak vererek o doğrultuda birçok Premium likit üretmişlerdir. Cosmic Fog içeriğine bakılacak olursa farklı değişik kombinlerde aromalar ve %70 VG %30 PG içerir. Ayrıca tüm Cosmig Fog çeşitleri oldukça yoğun buhar performansına sahiptir.

Cosmic Fog Sonrise

Cosmic Fog Sonrise tropik meyve sevenler için oldukça uygun bir likittir. Ağırlıklı olarak ananas ve kivi aromaları mevcuttur. Tüm aroma bileşimleri aslında Mai Tai kokteylinin benzeri tadındadır. Cosmic Fog tam anlamıyla tatlıdeğildir, içeriğinde hafif ekşimsi tatlar da bulunmaktadır. Böylece fazla tatlı oranını keserek likitinizi gün boyunca rahatlıkla içebileceğiniz likite dönüştürür.

Cosmic Fog Milk + Honey

Birçok likit kullanıcısı Milk + Honey likitinin aslında ballı ve sütle karıştırılmış gevreğe benzediğini belirtmektedir. Ayrıca kimi elektronik kullanıcısı ise içeriğinden marşmelov a benzeyen tat olduğunu da belirtmiştir. Ancak tüm e sigara tüketicileri smooth ve mükemmel bir tada sahip olduğunda hem fikirdir. Cosmic Fog e likitinizi ilk çektiğiniz anda krema tadını alırsınız ve devamında zengin ve kaliteli tatlı aromayı hissedersiniz. Ayrıca aralara gevrek aromaları da serpiştirildiği için oldukça zengin likit ile karşılaşırsınız. Cosmic Fog Milk and Honey i yılın herhangi bir zamanında rahatlıkla tüketebilirsiniz; kullanıcıları gün boyunca baymayan Premium likittir.

Cosmic Fog Euphoria

Bu likit içerikleri açısından oldukça farklıdır. Birçok lezzetli meyve ve gevreklerin bileşiminden oluşmaktdır. İçerisinde yabanmersini, karışık berry ler ve portakal tatlarının gevrek ile buluşmasından ortaya eşsiz bir likit çıkmaktadır. Likitinizi tüketirken tatlımsı bir tat alırsınız ve bunun yanında yumuşak gevrek tadı da size ulaşır. Tüm gün boyunca gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir Premium likittir.

Comic Fog Nutz

Şöyle bir likit düşünün: hem fıstık ezmeli sandiviç hem de araya serpiştirilmiş çilekli reçel ve terayağı. Bu mükemmel kahvaltı aslında e likit için oldukça eşsiz ve mükemmel tat ortaya çıkarmaktadır. Bu e likiti tüketirken hem yukarıda bahsedilen tadı hissedeceksiniz hem de likitinizi buharlaştırırken arkadan gelen hafif bal aroması ise tam damak zevkinize göre hitap etmektedir.

Yukarıda genel olarak farklı Cosmic Fog çeşitlerini inceledik. Tabi ki de elektronik sigara marketinde daha birçok farklı tatlarda Cosmic Fog likit seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle bu e-likitler en az 4-5 aromanın belli oranlarda karışımından oluşmaktadır ve bu nedenle e-likit piyasasında oldukça sevilen favori likitler arasındadır.

Cosmic Fog E-Likit Hakkında

cosmig fog likitleri

Cosmic Fog likitlerinin oldukça sevilmesinin sebeplerinden birisi de büyük buhar bulutları çıkarabilme özelliğidir. Hem kaliteli n base kullanımı sayesinde hem de oranların %70 VG %30 PG olma özelliğinden dolayı bu Premium likitler buhar yoğunluğu açısından oldukça güçlüdür ve elektronik sigara kullanıcılarını tatmin ederler. Ayrıca bu likitin boğaz vurumu oldukça tatmin edicidir. E sigara kullanıcısının boğazını tahriş etmeden yeteri kadar doyuma ulaştırabilmektedir. Tüm Cosmic Fog likit çeşitleri içerisinden boğaz vurumu en güçlü olan likitler Nutz ve Church tür.

Cosmic Fog Likitleri Nereden Satın Alabilirim?

Elektronik sigara ve likit çeşitleri ülkemizde diğer yerlerde olduğu gibi marketlerde veya yerli mağazalarda satılmamaktadır. Bütün elektronik sigara ve likit ler genellikle online mağazalardan temin edilmektedir. Bu anlamda kullanıcılar dikkat etmelilerdir. Çünkü, Premium likit olduğu için ne yazık ki piyasada birçok sahte ürün satılmaktadır. Bu durum da hem sağlığınızı hem de elektronik sigaranızı etkileyebilir. Bu anlamda alışveriş yaptığınız sitenin güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca çok ucuza satılan likitlere güvenmeyiniz; çünkü Cosmic Fog e-likitlerin piyasa değeri 16$ dan başlamaktadır 25$ ‘a kadar çıkabilmektedir.

Cosmic Fog Çeşitleri

  • Sonrise

  • Milk and Honey

  • Nutz

  • Euphoria

  • Kryptonite

  • Church

  • Shocker

  • Chewberry Candy

  • Sonset

Cosmic Fog Likit Piyasasındaki Çok Tercih Ediliyor mu?

Cosmic Fog Likitlerin genel olarak bazında bal aromaları olmaktadır. Ancak diğer likitlerinde ise fresh tatlar ve tütün tatlar kısmı da bulunmaktadır. Herhangi bir yeni Cosmic Fog e likit uzmanlar eşliğinde birçok farklı oran denenerek; 7-10 ay arasında en iyi tadı bulana kadar üzerinde çalışılmaktadır. Bu anlamda Cosmic Fog likit şirketinin e sigara tüketicilerine verdiği değeri görebilmekteyiz.

Cosmic Fog Likit Özellikleri

Cosmic Fog e-likit ler 30 ml dir ve standarttır. Hem tütün, hem meyve ve tatlı hem de fresh tatları açısından farklı likitlere sahiptir. %70 VG %30PG oranıyla hem boğaz vurum olarak başarılıdır hem de yoğun buhar performansı sağlar. Kendisine özel mat siyah bir şişeye sahiptir ve şişeler jelatin ile kaplanmıştır. Kapağında kilit bulunur ve bu sayede çocuklarınız veya evcil hayvanlarınıza karşı önlem almış olursunuz.

Cosmic Fog likitinin herhangi bir çeşidi 18 yaşından küçüklere ve hamilelere satılamaz. Nikotinsiz likit seçeneği olduğu gibi, 3mg veya 6mg nikotin seçeneği de bulunur. Mod şeklindeki elektronik sigaralarda kullanılması önerilir. E-likitinizi kapağını açık bırakmamaya özen gösteriniz ve güneşten muhafaza ediniz. Böylece likitinizin tadı bozulmaz ve raf ömrü uzar.

Cosmic Fog Fiyat ı Nedir?

Cosmic Fog yukarıda da bahsedildiği üzere Premium likittir ve genel olarak fiyatları ülkemizde 70 TL den başlamaktadır. Daha ucuzunu belirten sitelere güvenmeyiniz; çünkü likitler yurtdışında bile 16$ dan başlamaktadır. Ayrıca almış olduğunuz likitin şişesi mat siyah ve jelatin kaplaması varsa sahtelerinden ayırt edebilirsiniz.

Bütün elektronik sigara kullanıcılarına iyi buharlar dileriz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Elektronik Sigara Türkiye
Logo
Register New Account
Reset Password
Sepet